part145

• Organizacja obsługowa LARS HELICENTER posiada certyfikat Part 145 nr PL.145.046 w zakresie obsługi technicznej śmigłowców Robinson R44 oraz samolotów TECNAM.
• Nasza baza obsługowa zlokalizowana jest na lotnisku Poznań-Kobylnica.
• Zatrudniamy licencjonowanych mechaników z dużym doświadczeniem przy pracy ze śmigłowcami i samolotami.

 

W obsłudze technicznej stawiamy przede wszystkim na jakość, dbając jednocześnie o terminowość, którą osiągamy poprzez właściwe planowanie (dobra współpraca pomiędzy AMO i CAMO) oraz sprawnie działający system zamawiania części. Nie bagatelizujemy żadnej sprawy – wszelkimi wątpliwości pojawiającymi się w czasie obsługi lub przekazywanymi nam przez klientów natychmiast dzielimy się z działem pomocy technicznej Robinson Helicopter Company, Lycoming Engines oraz TECNAM.

LARS HELICENTER podobnie, jak nasi klienci, używa śmigłowca jako narzędzia pracy. Właśnie dlatego doskonale rozumiemy potrzebę terminowych obsług, które sprawiają, że Państwa sprzęt jest w stałej gotowości do wypełniania wyznaczonych mu zadań. Skrupulatność i terminowość jest tutaj absolutnym priorytetem, w wyjątkowych zaś sytuacjach służymy również pomocą własnym sprzętem.

W celu wykonania prac obsługowych zapewniamy dojazd do klienta (w przypadku mniejszych czynności lub usterek) lub w razie potrzeby zapewniamy pilota, który może przebazować Państwa śmigłowiec do Naszego serwisu.